Vulkán tím

Aktuálni členovia

Skutočné meno ostáva v skrytosti
Mixal

Lahcim Jabrat

Mixal je vo Vulkáne od jeho 2. ročníka, teraz je jeho vodcom. V zbore bol vodca a ekonóm, pre Skautský inštitút sem-tam odmoderuje diskusiu a podiela sa na novoznikajúcej akcii pre roverskú vekovú kategóriu RoverHood. Vo Vulkáne je mu dobre preto, lebo je tu atmosféra kamarátov, ktorí majú spoločnú víziu – Vulkán víziu.
Dori

Akinimod Ávoráhliš

Dori ohúril skauting už v 8 rokoch a je v ňom doteraz. Dobrovoľnícky sa venuje Vulkánu od 1.ročníka a momentálne je súčasťou tímu na novú akciu pre roverov s názvom RoverHood. Je síce vyštudovanou inžinierkou biotechnológie, ale začína pôsobiť na Ústredí SLSK ako nová fundraiserka. Keď ju budete chcieť nájsť, choďte podľa smiechu.
Lula

Arobrab Ávohlab

Lula má skauting v srdci už od svojich 9. rokov, a žije ním doslova každým dňom, prevažne vo svojom pracovnom čase, ako tajomníčka Programovej rady na Ústredí SLSK. Okrem toho sa rada učí novým veciam, objavuje svet, prekonáva samú seba a predovšetkým sa rada a veľa smeje.
Repka

Arobrab Ávoflodur

Repka je súčasťou Vulkánu takmer od začiatku, do tímu si ale musela cestu uvariť. Vyštudovala trošku z matematiky a trošku zo špeciálnej pedagogiky. Najradšej ale chodí do škôlky. Rada objavuje a obdivuje jedinečnosť každého človeka, fotí slnko a maškrtí.
Kuco

Retep Arečuk

Kučo je zo 47. zboru Rota Ferda Mravca. V skautingu zatiaľ pôsobí iba 4 roky a bol účastníkom prvého ročníka LRŠ Vulkán, no už pôsobí v tíme Vulkánu, oblastného PR tímu ako aj BSD tímu. Nadšenec angličtiny, seriálov, parádnej zábavy, hudby skoro všetkého druhu ako aj dobrého humoru, vesmíru, varenia a fotografovania. Rád sa rozpráva a filozofuje s ľuďmi hlboko do noci, lebo môže. Študuje na STU FEI robotiku a kybernetiku a absolútne nemá tušenia čo po škole…
Lenka

Aknel Ávobuš

Lenka svoje semienko skautingu zasiala v 41.zbore T.G.Masaryka Topoľčianky. Je hrdou oddielovou vodkyňou a keďže vzdelávanie ju naozaj napĺňa, najnovšie kráča skautingom aj ako oblastná inštruktorka. Mimo skautingu je tiež húževnatou študentkou aplikovanej informatiky, vášnivou fanúšičkou hokeja, dobrodružnou cestovateľkou či nekonečnou čitateľkou dobrých kníh.
Dambi

Náimad Káptil

Dambi štartoval s Vulkánom ako účastník v 3. ročníku a 5. ročník už pomáhal tvoriť. V minulosti bol aj členom RT radcovského kurzu ZSSO a vzdelávanie v skautingu ja skrátka jeho živel. Verí v budovanie silných, úprimných a bláznivých vzťahov. Potešíš ho rozhovormi, fantasy knihou, sci-fi filmom a záujmom o chémiu.
Nanuk

Htemén Kcinimod

Nanuk sa ku skautingu dostal ako veľmi mladý a odvtedy ho nepustil. Pomáha viesť chlapčenský oddiel a radcuje. Rád sa venuje tvorbe programu a kritizovaniu ľudí. Aktuálne študuje na gymnáziu a veľmi rád spoznáva nové miesta. Mierne mu trvá zvykať si na nových ľudí, tak sa nenechajte odstrašiť jeho nervozitou.
Mlady

Šútam Nivag

Som nový, neviem písať emotívne texty ale pracujem na tom…
Duši

Kinimod Ašud

Duši, ktorého nevolaj Dušan, je zo 117tky. Ak ho nepoznáš z fotografií tak najmä preto, lebo on je ich tvorcom. Má veľa netradičných záľub, napríklad veľmi veľmi premýšľať, voňať ľudí alebo ich pozorovať. Najväčšiu radosť má vtedy, keď vidí radosť ostatných. Keby sa chceš s niekým porozprávať, neváhaj ho osloviť!

Bývalí členovia tímu Vulkán

Ďakujeme za vašu prácu!
Katka

Katarína Pálková

11. zbor Delfíny

Alis

Alica Legová

117. zbor sv. Františka z Assisi

Klara

Klára Dvorská

1. zbor Baden-Powella

Tefi

Lucia Demková

11. zbor Biele delfíny

Funo

Filip Košťál

47. zbor Rota Ferda Mravca

Kajo

Karol Volf

131. zbor Safari Senec