Dominika Šilhárová

Dori je zo 110. zboru Vajnory Bratislava. V skautingu je už 16 rokov, je zástupkyňou zborového vodcu a zároveň aj oddielovou vodkyňou už nejaký ten rok dva tri a viac… kto by to počítal. Mimo skautskej bublinky, ktorú nerada opúšťa, je Dori inžinierkou biotechnológie STU a momentálne pracuje na svojom ďalšom titule. Rada prijíma výzvy, veľa sa smeje, či už na sebe alebo nejakom vydarenom vtipe a dokáže počúvať hudbu neustále.

Karol Volf

Kajo je zo 131. zboru Safari Senec. V skautingu je viac ako 6 rokov, patrí k poslednému ročníku absolventov VLŠ Baobab, angažuje sa na poste oddielového vodcu. Študuje architektúru na STU, v súčasnosti pracuje v architektonickom ateliéry. Zbožňuje pozorovať ľudí, zaujíma sa o históriu, politiku a reklamy.

Lucia Demková

Tefi je z 11. zboru Biele delfíny Bratislava. V skautingu je viac ako 20 rokov, je absolventka GILŠ 2016 a v skautingu sa venuje vzdelávaniu v pozícii predsedníčky RpV a vnáša ženskú ladnosť do Náčelníctva. Vyštudovala učiteľstvo histórie a slovenčiny, pracuje vo vydavateľstve a ako tútor v e-learningu slovenčiny pre cudzincov. Baví ju prekonávať svoje možnosti a robiť to, čo ju posúva vpred. Miluje šteniatka, šaty, kultúru a hipsterčinu.

Filip Košťál

Funo je zo 47. zboru Rota Ferda Mravca. V skautingu je už 12 rokov, je držiteľom inštruktorského dekrétu a pôsobí ako oblastný vodca BSO. Študoval masmediálnu komunikáciu a v súčasnosti pracuje v spoločnosti Dell. Obľubuje subkultúry ale najmä hip-hop a pouličné umenie. Rozosmeje seba, aj keď možno nie teba. 😀

Katarína Pálková

Katka je z 30. oddielu Kajmani 11. zboru Biele delfíny Bratislava. V skautingu je viac ako 4 roky, má absolvovanú lesnú školu. Vyštudovala ekológiu v Prahe, v súčasnosti pracuje v oblasti ochrany prírody a krajiny. Zaujímajú ju rôzne odvetvia biológie, vzdelávanie, má rada turistiku, všetky ročné obdobia, slnko, sneh, vietor, ľad a výhľad. Je vodkyňou vzdelávacieho tímu LRŠ Vulkán.

Michal Tarbaj

Mixal je hrdý zborový vodca 104. zboru Bratislava-Ružinov. Skautingu sa venuje približne 14 rokov a je absolvent VLŠ Planéta. Jeho Alma mater je Ekonomická univerzita v Bratislave, kde v rámci študentského parlamentu okrem iného plní úlohu spojky medzi vyučujúcimi a študentami. Miluje čísla a to práve on ti bude jedného dňa počítať poistku. Medzi jeho obľúbené činnosti patrí brnkanie na gitaru a v rámci možností aj spev. Jeho srdcovkou v skautingu sú administratíva, financie a alternatívne duchovno.

Barbora Blahová

Lula je zo 70. zboru Bizón víťazí Bratislava a skautingu sa venuje už asi 13 rokov. Absolvovala 1. ročník úžasnej VLŠ Safari, je vodkyňou 12. oddielu skautiek a aj tento rok ju môžete stretnúť na Družine roka. Študuje v Trnave marketingovú komunikáciu a možno bude raz robiť tie trápne reklamy. Rada sa prekonáva, počúva ľudí, učí sa novým veciam, obdivuje umenie, číta knihy a venuje sa thajskému boxu.

Alica Štefánková

Alis pochádza zo 117. zboru sv. Františka z Assisi, Nemšová. V skautingu je už 13 rokov. Vo voľnom čase rada číta dobré knihy alebo vybehne niekam do hôr. Tiež má rada cestovanie, lyžovanie a svoj oddiel včielok. Študuje medicínu v Bratislave a dúfa že sa raz stane lekárkou.

Barbora Rudolfová

Repka je z 1. zboru Baden-Powella Bratislava. Už viac než 18 rokov je súčasťou skautingu, kde sa angažuje na zborovej úrovni. Vyštudovala trošku z matematiky a trošku zo špeciálnej pedagogiky. Momentálne chodí do škôlky. Miluje svet a hru Kto zaspí ako prvý. V tíme sa stará o spokojné brušká účastníkov.

Peter Kučera

Kučo je zo 47. zboru Rota Ferda Mravca. V skautingu zatiaľ pôsobí iba 3 roky a bol účastníkom prvého ročníka LRŠ Vulkán, no už pôsobí v tíme Vulkánu, oblastného PR tímu ako aj BSD tímu. Nadšenec angličtiny, seriálov, parádnej zábavy, hudby skoro všetkého druhu ako aj dobrého humoru, vesmíru, varenia a fotografovania. Rád sa rozpráva a filozofuje s ľuďmi hlboko do noci, lebo môže. Študuje na STU FEI robotiku a kybernetiku a absolútne nemá tušenia čo po škole…